Žaidimas “Taip” ir “Ne” gyvūnai

2,00

Ar prisimenate žaidimą „Taip ir Ne“ ? Sukūrėme šio žaidimo motyvais paremtą versiją, kuri įtrauks visą šeimyną, o pačius mažiausius paskatins atskirti naminius gyvūnus nuo laukinių.

Reikia atspausdinti 2 žaidimo kortelių kopijas.
Žaidimo taisyklės. Viena kortelių kopija turi būti sudėta ant stalo atversta puse taip, kad žaidėjai matytų visų kortelių turinį – gyvūnus. Kita – užversta krūvelė. Pirmas žaidėjas paima kortelę iš užverstos krūvelės, bet neparodo kitiems žaidėjams. Kiti žaidėjai matydami gyvūnus atverstose kortelėse turi išsiaiškinti, kokį gyvūną ištraukė pirmasis žaidėjas. Tai daro paeiliui užduodami po vieną klausimą. O pirmas žaidėjas atsako į klausimus žodžiu „Taip“ arba „Ne“. Kai vienas iš klausiančiųjų žaidėjų nusprendžia, kad žino koks tai gyvūnas, paima nuo stalo kortelę su gyvūnu. Jei paimta kortelė su gyvūnu yra teisinga, žaidėjas pasilieka ją sau ir kortelė su atspėtu gyvūnu iš užverstos krūvelės pašalinama iš žaidimo. Tuomet kitas žaidėjas ima iš krūvelės kortelę ir žaidimas tęsiamas. Jei žaidėjo spėjimas yra neteisingas, atversta kortelė padedama atgal. Nugali žaidėjas, surinkęs daugiausiai kortelių.

Žaidimas skirtas vaikams nuo 5 metų.
Užduotis atsisiunčiama PDF formatu.
Atspausdinti rekomenduojame su spalvotu spausdintuvu.
Sudėtis: instrukcija ir 36 kortelės su gyvūnais.
Reikalingos žirklės.

Kategorija:

Šioje skiltyje rasite užduotis mažiesiems PDF formatu. Tai reiškia, kad įsigiję jas, galėsite naudotis čia ir dabar. Praėjus vos kelioms sekundėms po apmokėjimo į elektroninį paštą atsiųsime nuorodą, kur galėsite atsisiųsti PDF failą . Failą beliks atspausdinti ir įteikti  mažosioms rankelėms. Viskas paprasta, greita ir patogu!