Žaidimas “Aš turiu”. Daržovės, vaisiai, uogos

2,50

“Aš turiu” daržoves ir vaisius – tai žaidimas ir kartu priemonė, kuri padės pažinti ir išmokti dažniausiai sutinkamus vaisius ir daržoves.
Žaidimo taisyklės: Išdaliname visas korteles žaidėjams. Išsirenkame vaiką, kuris pradės žaidimą. Žaidėjas turi garsiai pasakyti „Kas turi“ ir įvardinti žemiau esantį paveiksliuką (pvz. agurkas). Tuomet kiti žaidėjai patikrina, ar savo kortelėse turi (agurką). Vaikas, kurio kortelėje yra agurkas, turi sušukti „Aš turiu agurką“ ir paklausti kitų vaikų „Kas turi“ žemiau esantį paveikslėlį (pvz. ananasą). Vaikas padeda kortelę ir jeigu neturi daugiau kortelių, išeina iš žaidimo. Kiti vaikai ieško kortelėse ananaso, kol kažkuris vėl atras… Žaidimas baigiamas, kai nelieka kortelių.

Užduotis atsisiunčiama  PDF formatu.
Atspausdinti rekomenduojame su spalvotu spausdintuvu.
Žaidimas skirtas vaikams nuo 4m.
Sudėtis: instrukcija ir 24 kortelės
Reikalingos žirklės.
Kategorija:

Šioje skiltyje rasite užduotis mažiesiems PDF formatu. Tai reiškia, kad įsigiję jas, galėsite naudotis čia ir dabar. Praėjus vos kelioms sekundėms po apmokėjimo į elektroninį paštą atsiųsime nuorodą, kur galėsite atsisiųsti PDF failą . Failą beliks atspausdinti ir įteikti  mažosioms rankelėms.