Šaunios idėjos vaiko gimtadieniui

Jei šventę ketinate organizuoti patys, vadinasi, nuobodžiauti neteks! Interneto platybėse ieškosite greitai ir lengvai įgyvendinamų sumanymų: kaip pasidaryti pakvietimus, dekoracijas, pasigaminti šventinių patiekalų, ieškosite linksmų žaidimų arba kitokios veiklos vaikams užimti. Tame pasiruošimo šurmulyje kartais visai nejučia pamirštamas asmuo, dėl kurio viskas ir daroma – taigi sukaktuvininkas. Leiskite savo vaikui prisidėti prie gimtadienio šventės planavimo ir pasiruošimo, nustebsite, kokį didelį malonumą tai jam suteiks, kaip savimi didžiuosis pamatęs rezultatą! Štai jums keletas šaunių ir lengvų idėjų vaiko gimtadieniui, su kuriomis puikiai susitvarkys Jūsų mažylis.

Pakvietimai

1. Greita ir paprasta

Sulankstykite spalvotą popierių atviruko principu. Ant jo užklijuokite monstriuko akis ir dantukus. Fantazijai nėra ribų. 

gimtadienio-pakvietimai-vaikams
2. Neįtikėtini tekštelėjimai

Pirma ant kartono dažais priterliokite, tada terlionę flomasteriais paverskite šauniu pabaisiuko paveikslėliu. 

vaiko gimtadienio kvietimas

Gimtadienio dekoracijos

1. Stalo kortelės

Paverskite plastikinius ar popierinius puodelius įmantriomis stalo kortelėmis. Ant puodelio nupieškite pabaisą arba priklijuokite popierines akis, burną ir rankas. Tvirtai suvyniokite popieriaus lapelį ir priklijuokite kraštą, taip gausite stiebą. Jo viršuje priklijuokite popierinį stačiakampį.
Iškirpkite krašte trikampį ir užrašykite ant vėliavėlės svečio vardą. Priklijuokite ją monstriukui prie rankos.

stalo-korteles
2. Žaismingi šiaudeliai

Gimtadienio gėrimus siurbkite stilingai pro šiuos linksmai papuoštus šiaudelius.

gimtadienio-siaudeliu-papuosimai
3. Girliandos

Linksmai praleiskite laiką darydami šias popierines girliandas, kuriomis prieš vakarėlį galėsite papuošti namus.

gimtadienio-girlianda-monstrai
pakabinama-girlianda
gimtadienio-girlianda
4. Pasidarykite kaukę

Kodėl nesurengus teminio vaiko gimtadienio ir neužsidėjus vienos iš šių nuostabių kaukių?

kauke-monstras

Linksmybės ir žaidimai

Linksminkitės žaisdami įdomiausius vaiko gimtadienio žaidimus!
1. Puodelių papuošimas

Tai gera pradžia, kai vaikai rungtyniaudami ką nors drauge meistrauja. Kiekvienas gali papuošti savo popierinį puodelį šilkiniu ir spalvotu popieriumi arba lipdukais, kad paskui atpažintų.

gimtadienio-dekoracijos-puodeliai
2. Perduok siuntinį

Į daug skirtingos spalvos popieriaus lapų įvyniokite mažą dovanėlę. Po kiekvienu lapu paslėpkite po saldainį ar kokį nors nedidelį skanėstą. Tegul skamba muzika, o ratu susėdę svečiai perduoda siuntinį vienas kitam. Kai muzika nutyla, tas žaidėjas, kurio rankose atsidūrė siuntinys, gali atvynioti vieną popieriaus lapą. Pasirūpinkite, kad kiekvienam vaikui nors kartą kliūtų laimė siuntinį atvynioti, taigi turi būti užtektinai lapų.

3. Muzikinės salos

Iš popieriaus iškirpkite keletą formų, kurios atrodytų kaip salos. Išdėliokite ant grindų. Paleiskite linksmą muziką ir paprašykite, kad visi šoktų arba vaikščiotų po kambarį vengdami salų. Kai muzika nutyla, visi turi šokti ant salos. Iškrenta tas, kuris paskutinis užšoka ant salos.

Tikimės, kad jums ir visai jūsų šeimai patiks mūsų lengvai ir greitai įgyvendinamos idėjos vaiko gimtadieniui. Mūsų puslapyje taip pat galite rasti ir nusipirkti iš anksto sukomplektuotą dekoracijų ir pramogų rinkinį, kurį drąsiai galime vadinti puikia gimtadienio dovana. Svarbu tai, kad  praktiškai viską vaikui reikės padaryti pačiam iš pateiktų medžiagų ir priemonių. Išmokęs šias pamokas, sekantį gimtadienį papuoš pats ir galės džiaugtis savo darbo rezultatais!