Linijų ir figūrų braižyba

2,50

“Linijų ir figūrų braižyba“ susideda iš dviejų užduočių. Pirmoji užduotis turi tris spalvotus žaidimų kauliukus ir lapą linijoms, figūroms ir paveikslėliams nubrėžti. Antroji – baltą žaidimų kauliuką su įvairiomis linijomis ir lapą su linksmuoju veiduku.

Aspausdinkite visus užduoties lapus. Iškirpkite žaidimo kauliukus ir suklijuokite, kad gautumėte kūbelius. Užduotis Nr. 1. Atlikdami pirmąją užduotį vaikai ridena savo žaidimų kauliuką ir nubrėžia išridentą paveikslėlį užduoties lapo pirmoje eilutėje. Ridena vėl kol užpildo visas eilutes. Gavę naujus užduoties lapus pasikeičia kauliukais ir tęsia užduotį. Užduotis Nr. 2. Ridendami antrosios užduoties kauliuką vaikai turi nupiešti šukuoseną linksmajam veidukui.

Užduotis atsisiunčiama  PDF formatu.
Atspausdinti rekomenduojame su spalvotu spausdintuvu.
Žaidimas skirtas vaikams nuo 4m.
Sudėtis: 5 žaidimo kauliukų traferatai; linijų, figūrų ir paveikslėlių braižybos lapas; linksmasis veidukas ir instrukcija
Reikalingos žirklės ir klijai.
Kategorija:

Šioje skiltyje rasite užduotis mažiesiems PDF formatu. Tai reiškia, kad įsigiję jas, galėsite naudotis čia ir dabar. Praėjus vos kelioms sekundėms po apmokėjimo į elektroninį paštą atsiųsime nuorodą, kur galėsite atsisiųsti PDF failą . Failą beliks atspausdinti ir įteikti  mažosioms rankelėms.