Dėžučių rinkiniai

Dėžučių rinkinių turinys atspindi vieną iš „Kas ten“ idėjų – staigmenas: užduotis, žaidimus ir žaislus, kurias suradęs vaikas nudžiugs, vos tik atidarys dėžutę.

Dėžutėje rasite visas medžiagas, priemones ir iliustruotas instrukcijas, kurių prireiks 7 užduočių gamybai. Prie viso to Jūsų vaiką nustebinsime edukaciniu žaislu. Užduotys pagal savo naudą priskiriame vienai iš trijų kategorijų: kūrybai, mokymuisi ir žaidimui.

  • Kūrybinės užduotys ugdo tokias asmenines vaiko savybes kaip savarankišką mąstymą, smulkiąją motoriką, koordinaciją, vaizduotę, kruopštumą ir smalsumą. Visgi didžiausią malonumą suteiks kūrybos rezultatas.
  • Mokomosios užduotys yra edukacinė veikla, kurią atkartodamas mažylis įsisavins įvairias ikimokyklines žinias, tokias kaip atskirti spalvas, pažins skaičius, raides, laiką, metų laikus…
  • Užduotys – žaidimai nuo kūrybinių užduočių skiriasi tuo, jog turi tęstinumą. Vaikas, sukūręs žaidimą, džiaugsis ne tik užbaigtu kūriniu, bet galės žaisti su juo daug kartų. Dėl to padidėja smegenų aštrumas, reakcija bei greitis priimant sprendimus. Tad skatinkime vaikus žaisti bei prisijunkime prie jų!
  • Žaislas jūsų vaikui suteiks, ko gero, didžiausią geros emocijos bangą. Žinoma, tai ne pagrindinė jo funkcija. Visi jie priskiriami edukacinių žaislų grupei.

Atlikdami užduotis vaikai noriai bendraus su šeimos nariais, kartais pasitelkdami Jūsų pagalba užduočiai atlikti arba tiesiog norėdami pasidžiaugti savo kūryba.